Şişli Liftli kamyon

14 Nisan 2018
Şişli Liftli kamyon
 

 Liftli Taşımacılık Nedir ?

 
Liftli, yani asansörlü taşımacılık dediğimiz taşıma yöntemidir. Ürünlerinizin taşıma kolaylığı açısından zamandan tasarruf edersiniz. Ayrıca forklift maliyetlerini devre dışı bıraktığından ekonomik olarak da tasarruf sağlamada etkili bir yöntemdir.
 
Liftli Kamyon ve Liftli Kamyonet’le Taşıma Şeklimiz
 
Liftli kamyon ve liftli kamyonetlerimizle öncelikle paletli yükleriniz veya cihazlarınız transpalet yardımı ile liftli araçlarımıza güvenli bir şekilde taşınır. Liftli araçlarımızın üzerine lift yardımı ile asansörlü bir şekilde aracımızın içine alınır. Gerdirme kayışlarımızla (spanzet) yükleriniz veya cihazlarınız güvenli bir şekilde sabitlenir.?
 
Cihazlarınız veya Yüklerinizin Teslimatı
 
Teslim edilecek paletli yükleriniz veya cihazlarınız liftli kamyon veya liftli kamyonetlerimizden (Asansöre) Trans palet yardımıyla üzerine alınır ve aracımızdan indirilir, ilgili yerlerine güvenle teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

Şişli Liftli kamyon İle Benzer Blog Yazıları

 • Pendik Nakliyeci
  Pendik´de nakliyat firması mı arıyorsunuz? Doğru adrestesiniz firmamız İstanbul´un anadolu yakasında sizlere hizmet vermektedir.
  3 Ocak 2018
 • Ataşehir Nakliyeci
  Ataşehir Nakliyeci ve Nakliyat Firmasının asıl amacı müşterilerine sorunsuz bir taşıma hizmetini, %100 memnuniyet ile sunmakdır.
  3 Ocak 2018
 • Şişli Evden eve Nakliyat
  Taşımacılık çözümler Ulaştırma ve lojistik uygulama kapsamı ve hizmet çözümleri bugünün karayolu ulaşım sanayi belirli sorunları ele almak üzere tasarlanmış geliştirmiştir. Biz Aracılık Hizmetleri ülkenin karayolu ulaşım sektö
  25 Şubat 2018